Cílem ájurvédy je nejen zdraví člověka, ale také zachovávání vnitřní rovnováhy a spokojenosti, a neustálé zdokonalování našich duchovních, intelektuálních a fyzických schopností.

 

V ájurvédě se na duchovnost pohlíží jako na základní kámen spokojenosti na tomto světě i po smrti. Ájurvéda prý byla předána božsky, proto by měla být praktikována se soucitem a šlechetností, nikoli s chtivostí a sobectvím.
Ájurvédská medicína zahrnuje meditaci, masáže, bylinné léky, olejové terapie, dechová cvičení a jiné. Ájurvéda představuje celostní přístup ke zdraví, využívající filozofii, moudrost, náboženství a mytologii Indie.

Ájurvédská
masáž

Objevte znovu pocit svěžesti, uvnitřnění se a novosti ve Vašem životě prostřednictvím dotyku, exkluzivních olejů a aromaterapie. Zažijete Garshana masáž speciálními rukavicemi pro stimulaci cirkulace a lymfy, olejovou masáž celého těla exkluzivními a teplými oleji a prvky ájurjógy k protažení a uvolnění těla.

GALERIE

90 min. / 1290,-

Objednat masáž

Ájurvédská
masáž
obličeje

Nejmocnější procedura v ájurvédě. Hmaty přesunují lymfu pryč z obličeje a iniciují nové proudění krve a cirkulaci do hlubokých vrstev kůže. Součástí masáže je i aplikace bylinného balzámu a květinové vody na záda i ájurvédská marma masáž dlaní a chodidel, které šíří uvolnění do každé buňky těla.

GALERIE

60 min. / 790,- 90 min. / 1290,-

Objednat masáž

Masáž těhotných,
kojících žen
a dětí

Celotělová masáž těhotných žen je prováděna v leže, na boku a na zádech, dle jejich dispozicí, teplým vlastnoručně míchaným ájurvédským olejem. Stejně jako u dětí je využívána i muzikoterapie tibetskými mísy a zvonkohry Koshi, lávových kamenů a dalších technik.

GALERIE

60 min. / 790,- Kč
děti 580 - 650,- Kč

Objednat masáž

Individuální
masáž
na míru

Kombinace a výběr nejúčinnějších metod pro daný stav klientky zahrnující dornovu, bowenovu metody, marmové body, lávové kameny, teplé zábaly, tibetské mísy, aromaterapeutické a ájurvédské oleje a další.

60 min. / 990,- 90 min. / 1390,-

Objednat masáž

Ájurvédská
detoxikační masáž
s peelingem

Nechejte se hýčkat exotickými vůněmi jasmínu, santalového dřeva a bylinami jako je šafrán, růže ..a ájurvédského peelingu z korejských okvětních plátků rýže, amalaki.

90 min. /1390,-

Objednat masáž