Dárkové poukazy

Obdarujte své blízké dárkovým poukazem. Dárkový poukaz má platnost půl roku od data zakoupení. V případě delší časové absence z osobních důvodů se délka poukazu automaticky o tuto dobu prodlužuje. Individiuální slevy z ceny indiv. masáží i terapií je možná po vzájemné dohodě (mateřská, samoživitelé, studenti. inv. důchod).

[Více...]

Vánoční nabídka - 5 ájurvédských procedur + Zlato-modrý ájurvédský olej jako dárek

Vánoční nabídka.

Zažijte 5 x 1,5h ájurvédských procedur dle výběru anebo na míru, pocitťe exotické i české oleje a byliny na vlastním těle. Vnímejte hluboké účinky nejen na Vaše nitro a pozorujte pozitivní změny ve Vašem životě. Čekají Vás chvíle, kdy budete mít čas sami pro sebe a být ve svém vlastním nitru. Proces pozvolné detoxikace, omlazení i znovunastolení samoléčivého procesu Vašeho těla tak, jak to zná již odpradávna. Dárečky nemusí být vždy nadělovány jen pod stromeček. Čeká tu na Vás Ájurvédský Zlato-modrý omlazující a detoxikační olej, jež má uklidňující účinky.

Platnost akce do 6/2019

 

 

 

[Více...]

Přednášky o Ájurvédě

Ájurvéda hovoří o tom, jak žít v harmonii, zdravě a šťastně. Klade důraz na to, abychom se starali o své tělo i o svou mysl, dostávali správnou výživu a pečovali o sebe podle svých potřeb. Abychom pracovali sami se sebou a přijali se takoví, jací jsme. Ájurvéda pro nás znamená hlubší uvědomění života.

[Více...]